niedz.. lip 14th, 2024

Ostatnimi czasy bardzo głośno zrobiło się o tak zwanej diecie pudełkowej. Jest to nic innego jak profesjonalny catering dietetyczny. Kurier każdego dnia z rana dowozi bowiem klientom porcję posiłków na cały dzień, które zapakowane są właśnie w osobne pudełeczka. Coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z takiej oferty i bardzo chwali sobie właśnie dietę pudełkową.
Najczęściej klientami firm są osoby, które pracują przez wiele godzin w ciągu dnia i nie mogą przygotowywać sobie posiłków na bieżąco. Można w ten sposób zaoszczędzić sporo czasu, a jednocześnie spożywać produkty pełnowartościowe i zdrowe.
Każdy klient sam decyduje o tym, ile kalorii ma jego dzienna porcja żywieniowa oraz o tym, z ilu składa się ona posiłków. Dieta jest dopasowywana do preferencji żywieniowych klienta oraz do tego, czy chce on schudnąć, czy też utrzymać swoją wagę. Coraz więcej osób korzysta z diety pudełkowej i większość klientów jest bardzo z niej zadowolona. Trzeba jednak liczyć się z dość wysokimi cenami tej usługi.