pon.. lut 26th, 2024

Ostatnimi czasy na naszym rynku żywieniowym pojawiła się całkowita nowość. Otóż powstało kilka firm, które oferują catering dietetyczny opracowywany i przygotowywany przez prawdziwych profesjonalistów. Każdego dnia kurier przywozi klientom firmy pudełka z poszczególnymi posiłkami. Stąd wzięła się nazwa dieta pudełkowa.
Z tego pomysłu korzysta obecnie coraz więcej osób. W szczególności ma to miejsce w większych miastach, gdzie właśnie funkcjonują te firmy cateringowe. Każdy klient może wybrać sobie, jaka dieta go interesuje. Firmy proponują bowiem różnego rodzaju rozwiązania i smaki. Można zdecydować się na dietę optymalną, wegetariańską, a nawet wegańską.
Każdy klient samodzielnie wybiera również jaka kaloryczność posiłków go interesuje i ile ma się ich znaleźć w jego pudelkach. Jest to niezwykle wygodna forma odżywiania się dla osób, które pracują bardzo wiele godzin w ciągu dnia. Mogą one dzięki temu dbać o swoje zdrowie i o piękną sylwetkę. Jedynym minusem tego rozwiązania są ceny diet.