niedz.. maj 26th, 2024

Wiele osób w dzisiejszych czasach prowadzi bardzo intensywny tryb życia. Ciągle się gdzieś spieszymy i nie mamy na nic czasu. Większość swojego dnia spędzamy zazwyczaj w pracy i wracamy do domu dopiero pod wieczór. Niestety, skutkuje to przede wszystkim tym, że w niewłaściwy i nieregularny sposób się odżywiamy. Najczęściej kupujemy gotowe, przetworzone jedzenie i zjadamy porcję w pośpiechu. Skutkuje to przede wszystkim nadwagą, ale również poważnymi problemami zdrowotnymi.
Wspaniałą alternatywą dla takich zapracowanych i zagonionych osób, jest zamówienie sobie cateringu dietetycznego. W taki sposób w całej Polsce działa obecnie wiele firm. Dowożą one swoim klientom każdego dnia pojemniki z posiłkami. Dlatego dieta ta nosi nazwę diety pudełkowej.
Każdy klient sam wybiera kaloryczność swojej codziennej diety. To również on decyduje o tym, ile posiłków każdego dnia będzie mu dostarczał kurier. Firma przeprowadza na początku z każdym klientem ankietę, z której wynika, jakie składniki powinny pojawiać się w posiłkach, a jakich w nich być nie powinno.