wt.. lis 29th, 2022

W polskich mediach jakiś czas temu zrobiło się głośno na temat tak zwanej diety pudełkowej. Wiele osób zastanawiało się nad tym, czym jest ta słynna dieta. Otóż jest to nic innego jak profesjonalny catering dietetyczny. Można zamawiać dla siebie kilka posiłków na cały dzień i zostają one dostarczone z samego rana przez kuriera do naszego domu, właśnie w pudełkach.
Jest to bardzo popularne rozwiązanie, na które najczęściej decydują się osoby, które w pracy spędzają wiele godzin w ciągu dnia. Nie mają one bowiem czasu na przygotowywanie posiłków, a jednak chcą jadać zdrowo i przede wszystkim regularnie. Dla takich osób jest to rozwiązanie najlepsze z możliwych.
Każdy klient takiego cateringu może sobie samodzielnie wybrać ile chce zamawiać posiłków i jakiej mają być one kaloryczności. Również na początku zamówienia należy wypełnić ankietę na stronie internetowej, z której następnie wynika, jakie są jego preferencje kulinarne i czego nie jada, albo na co jest uczulony. Jest to bardzo dobre rozwiązanie.