sob.. kw. 13th, 2024

Wiele osób, które prowadzą intensywny tryb życia i pracują przez wiele godzin w ciągu dnia, do tej pory narzekało na to, że nie mają czasu na przygotowywanie swoich posiłków i często zmuszone są zamawiać jedzenie na mieście lub zjadać słodkie przekąski. Często powodowało to problemy z nadwagą i prawidłowym trawieniem.
Dzisiaj istnieje jednak możliwość podpisania umowy z cateringiem dietetycznym, który każdego dnia dowozi nam posiłki do samego domu, w oddzielnych pudełeczkach. Jest to bardzo wygodna forma, ponieważ nie ma już potrzeby samodzielnego przygotowywania posiłków w domu. Każdy może samodzielnie wybrać dietę dla siebie.
Firmy proponują zazwyczaj dietę optymalną, czy tradycyjną, ale także taką bez ryb, czy też przeznaczoną dla wegetarian, albo osób uczulonych na gluten. Każdy klient sam wybiera również kaloryczność swoich dziennych posiłków, a także ich ilość, która zostanie dowieziona do jego domu. Wiele osób jest niezwykle zadowolonych z tego nowoczesnego rozwiązania. Największym jednak jego minusem jest to, że taki catering dietetyczny jest bardzo kosztowny.