wt.. cze 25th, 2024

W ostatnim czasie we wszystkich mediach bez wyjątku pojawiają się nowe gwiazdy, prowadzący oraz amatorzy, którym daje się prawo tłumaczenia zasad zdrowego żywienia i aktywnego życia. Panuje obecnie bardzo duża presja na wszystkie organizacje prospołeczne, ale też komercyjne przedsiębiorstwa, aby aktywizowały ludzi i edukowali ich do nowego sposobu życia.
Styl bycia oparty na większej świadomości i racjonalności żywieniowej, wraz z aktywnością na świeżym powietrzu, to dla wielu ludzi wielki przełom w całym podejściu do życia. Tempo codziennych obowiązków prywatnych i zawodowych, spędzanie czasu przy biurku oraz za kierownicą, odżywianie się przetworzonymi składnikami pokarmowymi lub fast-foodami.
Wszystko to kompletnie zabija człowieka od wewnątrz, nie tylko w znaczeniu dosłownym, niszcząc mu wyniki badań i sprowadzając choroby, ale także w sensie typowo mentalnym – zabierając witalność, energię i chęć do pokonywania barier oraz granic, jakie co chwila stawia przed absolutnie każdym człowiekiem życie.