niedz.. maj 26th, 2024

Ostatnimi czasy bardzo modna stała się tak zwana dieta pudełkowa. Wiele osób zastanawia się nad tym, czym jest ta dieta. Otóż, jest to nic innego jak korzystanie z profesjonalnego kateringu dietetycznego. Coraz więcej firm w Polsce oferuje taki właśnie codzienny catering dla swoich stałych klientów.
Każdy klient może sobie wybrać rodzaj diety, a także ilość posiłków, jakie zostanie mu dowieziona przez kuriera każdego dnia do domu i ich kaloryczność. Klient sam wybiera dietę odpowiednią dla siebie. Poza tym, ma on oczywiście możliwość wskazania ulubionych produktów, jak również tych, które mu szkodzą, na które jest uczulony, czy też których po prostu nie lubi.
Z takich usług profesjonalnego cateringu dietetycznego korzysta dzisiaj coraz więcej osób. Najczęściej są to takie osoby, które nie mają czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków, a chcą jeść zdrowo i regularnie. Często są to osoby, które pracują przez wiele godzin i większość posiłków zjadają w pracy i poza domem. Wadą tego rozwiązania jest niestety jego bardzo wygórowana cena.