śr.. gru 6th, 2023

Do niedawna większość osób, które nie miały czasu w domu na przygotowywanie posiłków i które pracowały przez całe dnie, zazwyczaj zadowalało się zamawianym jedzeniem lub gotowymi produktami, jedynie odgrzewanymi w mikrofalówce. Często powodowało to poważne problemy ze zdrowiem u takich osób, a także otyłość.
Niedawno jednak powstał pomysł, aby pomóc takim osobom w utrzymaniu zdrowej i niskokalorycznej diety, a także ich szczupłej sylwetki. Powstało bowiem kilka firm, które oferują profesjonalny catering dietetyczny. Potocznie jest to nazywane dietą pudełkową, ponieważ każdego dnia pod drzwi klienta kurier przywozi całą stertę pudełek z jedzeniem.
W każdym osobnym pudełku znajduje się jeden posiłek przewidziany na dany dzień. Oczywiście klienci sami wybierają kaloryczność swoich codziennych posiłków, a także ich ilość. Dania składają się dokładnie z tego, co lubimy, ponieważ zamawiając catering wypełniamy bardzo szczegółową ankietę na temat swoich preferencji kulinarnych i ewentualnych alergii pokarmowych.