pon.. paź 2nd, 2023

Ostatnimi czasy w naszym kraju pojawiło się wiele firm, które oferują swoim klientom catering dietetyczny, czyli po prostu dietę pudełkową. Są to firmy, które przy pomocy swoich własnych kurierów każdego dnia dowożą wszystkim swoim klientom pudełka z jedzeniem. W każdym oddzielnym pudełku znajduje się jeden posiłek.
Można oczywiście dostosować taką dietę do swoich indywidualnych potrzeb. Po pierwsze, wybieramy bowiem jej kaloryczność, a poza tym sami decydujemy się na to, ile posiłków ma do nas trafić każdego dnia. To od nas zależy również to, z jakich składników składać się będzie nasze menu. Wypełniamy bowiem stosowna ankietę, przed zamówieniem samej diety.
Ta dieta pudełkowa zyskuje coraz więcej swoich zwolenników. Są to przede wszystkim osoby, które poświęcają wiele godzin swojej pracy zawodowej, a zależy im przy tym na tym, żeby utrzymać zgrabną sylwetkę i odżywiać się we właściwy sposób. Niestety, nie jest to tania usługa i za każdy jeden dzień takiej diety pudełkowej należy zapłacić około pięćdziesięciu złotych.